wtorek, 24 stycznia 2017

5 blogów parentingowych, na które zaglądam, czyli Follow Tuesday

Totalnie nie mam dziś weny na recenzję, ale, że wieczór jeszcze młody, postanowiłam coś napisać. Na Instagramie istnieje coś takiego jak Follow Friday, czyli w każdy piątek użytkownicy polecają 4 wybrane profile, które szczególnie lubią. Dzisiaj zabawię się w Follor Tuesday i pokaże Wam kilka moich ulubionych blogów na, które regularnie zaglądam. Dzisiaj te parentingowe, w kolejny wtorek książkowe. Gotowi?Parentingowe:

1. Moi Mili  - Najpierw poznałam Kaję i jej urocze dzieciaki przez Instagrama. Ich zdjęcia kipią miłością i szczerością, są cudowne. Dopiero później trafiłam na bloga tej sympatycznej mamy i okazało się, że potrafi ona nie tylko robić genialne zdjęcia, ale również potrafi nieźle pisać! 

Kim jest Kaja?
mama Leona i Mili, psycholożka, fotografka, instruktorka nurkowania. Zakochana w życiu i ludziach.

Co szczególnego znajdziecie na jej blogu?
Wszystkie jej teksty są warte przeczytania, ale Kaja robi świetną rzecz: tworzy Dziecięcą Mapę Warszawy i przedstawia miejsca przyjazne dzieciom. Gdy zaglądam na te jej posty żałuję, że nie mieszkam w stolicy!  

Post który szczególnie polecam? Zbadaj cycki, mamo! 


2. Kids&Harmony - Tą zwariowaną rodzinkę również najpierw zaczęłam podglądać na Instagramie. Polecam, co piątek wykonują szalone tańce wieczorną porą! Kafi i Martin to para idealna, wystarczy na nich spojrzeć, aby wiedzieć, że są dla siebie stworzeni. Dodajcie do tego dwie słodkie córeczki i macie kwartet doskonały. Są zabawni, ale też szczerzy. Gdy jest źle, mówią, że jest źle. 


Co szczególnego znajdziecie na  blogu?
Polecam Wam posty z serii Spuszczone z Oka Tylko na Minutę. Mowa o dzieciach. Kafi zbiera inspirację od swoich fanów i raz na jakis czas tworzy posta z fotkami pełnymi dzieciaków, które zostały same tylko na momencik. Sprawdźcie sami.


3. Panna Swawolna  - Zuza jest mamą Róży i Szymona. Kocha planszówki, seriale i książki. Pisze co myśli. I super! Taka trochę buntowniczka, i za to ją właśnie lubię. Lubimy podobne książki :)

Polecam Wam filmik na Instagramie, w którym Róża nosi kurę i cudnie jej śpiewa. Widok nie z tej ziemi.

4. Zwykła MatkaZwykła, a jednak niezwykła. Magda to sympatyczna i ciepła osoba. Chyba rekordzistka pod względem udziału w spotkaniach blogerskich :D Zawsze chętnie pomoże i doradzi.
Kocha polską literaturę i ruch na świeżym powietrzu. Mamy córki w tym samym wieku.

5. Ronja - czyli rodzicielstwo po skandynawsku. Renia, autorka bloga jest mamą Romka i Irki, żoną Fina. Stąd to skandynawskie zacięcie. Do macierzyństwa podchodzi bez spiny. Jej blog daje mnóstwo inspiracji i te cudddnnne fotki!


I jak? Znaliście któryś z blogów już wcześniej? A może polecacie jakieś inne, które aż kipią od pozytywnej energii?

 

 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Każdy komentarz wywołuje uśmiech na mojej twarzy i sprawia mi ogromna satysfkację z tworzenia tej strony! Dziękuje!